Zalety rowerów marki Gazelle

Rowery holenderskie słyną ze swej wytrwałości, wysokiej jakości wykonania, solidnego osprzętu. Rowery te są ponadczasowe, odznaczają się pięknym wyglądem i estetyką, która zaskakuje niemalże wszystkich. Wyróżnia się dwie podstawowe marki: Batavus i Gazelle. Na tych drugich skupimy swoją uwagę?

Czym wyróżniają się rowery Gazelle?

Gazelle to jeden z głównych producentów rowerów na terenie Holandii. Rowery tej firmy praktycznie od początku, kiedy zaczęły być produkowane, nie zmieniły formy i kształtu ramy. Ramy tych rowerów wykonane są z wysokogatunkowej stali. Wyposażone są w duże koła o rozmiarze 635 mm, dzięki czemu można się na nich szybko poruszać i stabilnie prowadzić. Rowery posiadają rzadko spotykane materiałowe osłony koła oraz materiałową osłonę koła. Spośród rowerów marki Gazelle wyróżnia się następujące rodzaje:

  • miejsko – rekreacyjne
  • stylowe rowery miejskie
  • trekkingowe
  • elektryczne

Rowery Gazelle to doskonała jakość. Każdy rower składa się z elementów niezwykle trwałych i mocnych, testowanych w GTC – Centrum Technologii Gazelle. Rowery odznaczają się wysokim poziomem wykonania, posiadają wyposażenie najlepszej klasy. Dzięki licznym zaletom jazda tymi rowerami jest bardzo komfortowa, nie męczy. Wyróżniają się tym, że są bardzo wygodne, mają unikatowy design oraz innowacyjne rozwiązania. Regulowany mostek kierownicy, regulowana nóżka i siodło w każdej płaszczyźnie to tylko namiastka elementów, które przyczyniają się do komfortu jazdy.

Jakość rowerów Gazelle

Rowerem do pracy

Rowerem do pracy? Czemu nie! Rower to środek transportu, za pomocą którego w szybki i sprawny sposób dostaniemy się z punktu A do punktu B. Poruszając się po ścieżkach rowerowych, omijamy ruch, który panuje na drodze, korki. Osoby prowadzące, na przykład kursy na wózki widłowe w Poznaniu czy osoby pracujące w centrum dużych miast, powinny korzystać z jednośladów. Poruszanie się po dużych miastach nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Nie raz, aby zdążyć na czas do pracy, trzeba wyjechać z domu dużo, dużo wcześniej.  Męczą Cię korki, brak miejsca do zaparkowania samochodu? Sposobem na to jest zakup roweru.

Przemyślane zakupy gwarancją sukcesu

Kupując rower, warto znaleźć sprawdzonego przedsiębiorcę, który posiada pewną wiedzę i doświadczenie z zakresu kolarstwa. Wybór powinien być przemyślany, dostosowany do naszych wymagań i oczekiwań.