Postaw na rozrywkę!

Jazda rowerowa to czynność, która kochają osoby w różnym wieku – dzieci, młodzież i starsi. Sprawia ono niesamowitą przygodę, radość. Dodatkowo korzystnie wpływa na organizm, pobudzając mięśnie do pracy. Jazdę rowerem można uznać za formę rozrywki. Dość ciekawym pomysłem na to, co można robić w Poznaniu oprócz jazdy rowerem, jest również udanie się do escape room Zamknięci w pokoju.

Na czym polega zabawa w escape room?

Escape room to inaczej pokoje zagadek o zróżnicowanej tematyce. Uczestnicy zostają zamknięci w jednym z pokojów i mają 60 minut na to, aby się z niego wydostać. Jednak, aby tego dokonać, należy poprawnie rozwiązać przygotowane zagadki i zadania. Liczy się dobra organizacja, współpraca, ważny jest czas – wykorzystajcie każdą minutę w pełni. Na terenie Poznania dostępne są następujące pokoje:

  • Miejsce Zbrodni
  • Gwiezdny Pokój
  • Izba Wytrzeźwień 2.0 – Impreza na sali
  • Ostatnie Miejsce
  • Pokój Superbohaterów
  • Mały, ale wariat
  • Opuszczona Kopalnia
  • Jak w każdej torebce

Świetne miejsce na różne okazje – urodziny, wieczór kawalerski w Poznaniu

Pokoje zagadek to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego po pracy, podczas weekendu. Świetna okazja, aby pobyć w gronie znajomych i przyjaciół. W escape room często organizowane są także różnego typu imprezy okolicznościowe. Zbliżają się urodziny dziecka? Wykup seans w Zamknięci w pokoju. Młodzież na pewno będzie zachwycona. Moc atrakcji gwarantowana. W tym miejsce można zorganizować wieczór kawalerski lub panieński. Ostatni wolny wieczór w gronie najbliższych? Spędź go w niecodzienny sposób. Pokoje zagadek dodatkowo integrują, wprawiają w dobry humor.

Zabawa w escape room.

Jeśli jesteś jubilatem/jubilatką, bawisz się całkiem za darmo. Osoby, które opuszcza pokój przed czasem w ciągu 30 minut, zostaną obdarowani dodatkową nagrodą – voucher w wysokości 20 złotych na kolejne wejście.

Lubisz się bać, czuć dreszcz emocji na sowim ciele? Horror house jest właśnie dla Ciebie. Weź swoich znajomych i wspólnie zmierzcie się ze strachem. Dacie radę? Wszystko okaże się na miejscu. To nie jest zwykłe miejsce. Obfituje ono w liczne przedmioty o strasznym wyglądzie, które wywołują strach i panikę. Moc wrażeń i niezapomniana przygoda gwarantowana!