Zaproszenia weselne Śrem

Zaproszenia ślubne dopasowane do wystroju

Zaaranżowanie całego wesela, to nie lada wyzwane dla każdej pary młodej. Często zapominamy o drobnostkach, które tak naprawdę są kluczowe. Są to przede wszystkim zaproszenia ślubne, które para powinna dostarczać do planowanych gości przynajmniej pół roku wcześniej. Jak stworzyć idealne zaproszenia? O czym pamiętać? Zapraszamy do dalszej części artykułu.  

Zaproszenia dopasowane do wystroju

Swoją organizacją wesela przede wszystkim zaczyna się od ustalenia kolorystyki, motywu przewodniego lub stylu, w jakim ma się odbywać. Oczywiście najwięcej osób decyduje się jedynie na jasne kolory, połączone z różem czy złotem, a na przykład z dodatkami stylu boho, nowoczesnego. Dopasowanie zaproszeń weselnych Śrem do Sali oraz ogólnej kolorystyki ślubu powinno być identyczne. Dlaczego? Będzie to wyglądało z pewnością estetycznie i schludnie, sami goście będą zachwyceni maksymalnym dopracowaniem każdego szczegółu. Może to być także wskazówka dla gości, która wprowadzi w przewidywany styl i klimat wesela.

Zaproszenia ślubne Śrem

Zaproszenia

Jeśli masz już wybraną kolorystykę wesela, stroje druhen, dodatków, to bardzo dobrze dopasować je także na zaproszeniach ślubnych Śrem. Jeśli martwisz się o to, że nikt ich nie wykona, nic bardziej mylnego. W internecie znajdziesz mnóstwo firm, które wprowadzą twoje zmiany. Powinno ono zaciekawić gości swoim wyglądem, ale przede wszystkim, musi być odpowiednio sformułowane. Co powinno znaleźć się w treści?

  • Kto zaprasza? (para młoda, para z rodzicami…)
  • Kto jest zaproszony? (gość lub goście z dziećmi czy bez dzieci?)
  • Czy gość jest zaproszony z osobą towarzyszącą, czy bez?
  • Styl imprezy (ew. dress code)
  • Czy para młoda życzy sobie prezentów lub kwiatów, czy też pieniędzy?

Możemy w zaproszeniu jedynie wskazać na to, co byśmy woleli otrzymać, ale nigdy nie możemy z góry wskazywać na daną rzecz. Można choćby przekazać tę informację w formie piktogramów. Dzięki temu goście będą mieli możliwość samodzielnej decyzji co do ostatecznego podarunku.